O firmie

Centrum Ratownictwa i Ochrony Straż Pożarna Spółka z o.o. powstała w ramach procesu restrukturyzacji Elektrowni Połaniec, w wyniku przekształcenia dotychczasowej Zakładowej Straży Pożarnej elektrowni.

 

W dniu 20 grudnia 2002 roku, Spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Kielcach, w X Wydziale Gospodarczym pod nr KRS0000144412. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 100 000 PLN i jest opłacony w całości.


Siedzibą Spółki jest miejscowość Zawada koło Połańca (teren elektrowni) woj. świętokrzyskie.

Obszar działalności Spółki obejmuje świadczenie kompleksowych usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej Spółka zatrudnia 45 osób o wysokich  kwalifikacjach i dużym doświadczeniu w wykonywaniu usług i czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Dysponujemy odpowiednią bazą i profesjonalnym wyposażeniem serwisowo-technicznym. Posiadamy świadectwa autoryzacji i certyfikaty wydane przez producentów sprzętu, urządzeń i systemów przeciwpożarowych. Posiadamy także niezbędne świadectwa i uznania Urzędu Dozoru Technicznego oraz zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki na obrót, instalowanie i obsługę izotopowych czujek dymu.

Nasza firma posiada Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych na wykonywanie działalności ochrony osób i mienia w formie zabezpieczenia technicznego.

Należymy do grupy kapitałowej DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o. Naszym głównym celem jest ciągły i dynamiczny rozwój oraz stałe poszerzanie zakresu świadczonych usług.

TA STRONA UŻYWA COOKIE

Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X Nie pokazuj więcej